Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu

Vložit inzerát zdarma

Zaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaTechnický manager. -

Technický manager.

Nevybráno - [03.09. 2010] Smazat / Editovat / Topovat

Pro našeho klienta hledáme uchazeče na pozici:

Požadujeme:

- vzdělání SŠ případně odbornost související se znalostí problematiky oboru.

- praxe z oboru – PODMÍNKOU.

- AJ.

Náplň práce:

- vedení a řízení technického úseku, sněhové služby a údržby zeleně.

- jednání s dodavateli, výběrová řízení, řízení smluvních vztahů.

- odpovědnost za jednání a zastupování společnosti vůči úřadům, zodpovědnost za PO a BOZP.

Nabízíme:

- nástupní plat 25000Kč.

- zaměstnanecké benefity: notebook, mobilní telefon, osobní automobil, stravenky, věrností odměny, odběr čistících přípravků, příspěvky na oblečení, důchodové připojištění.

Další informace k položce:

Jméno:
Kontakt: Kontakt formulářem
Telefon:
Lokalita:
Cena: 25 000 Kč
Již vidělo: lidí

Všechny inzeráty uživatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Doporučit kamarádovi
Zobrazit inzeráty na webu do boxu

Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Kontaktujte inzerenta